kurumsal

Kurumsal

1994 yılında Hacı Ali Özgün 'ün emlak komisyonculuğuna başlamasıyla gayrimenkul sektörüne ilk adım atıldı. Belirli bir dönem sonra arsa ve arazi yatırımı konusunda uzmanlaşan şirket uzun yıllar bu alanda faaliyet gösterdi.

Şu anda Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüten Dr. Selman ÖZGÜN şirketlerin yönetimindedir. Süreç içerisinde, sektörel bilgi birikimi, öngörü ve doğru yatırımlar sonucunda Arsa Ofisi, İnşaat, Gayrimenkul geliştirme, Kuyumculuk ve Organik tarımı da içine alan geniş bir grup şirketi halini alarak ÖZGÜN GROUP’u oluşturdu.

Özgün Group Yıllar içerisinde kendi öz kadrosunu oluşturarak yoluna devam eden, uluslar arası pazarda yerli yatırımcıya ulaşarak ‘Akılcı Çözümler Sunar’ şiarıyla , 22. Yılında; Almanya, Belçika, Hollanda, İsviçre, Avusturya, Fransa, İngiltere, Danimarka ve İsveç’te yatırımcısına kârlı fırsatlar sunarak, sektörün içerisinde giderek yükselen bir trende girmiştir.

Gayrimenkul Yatırımcıları’na en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan Özgün Group, profesyonel hukuk hizmeti, arsa ve arazi konusunda teknik kadrosu ile yatırımcısına maksimum memnuniyeti sağlamayı prensip edinmiştir.

Portföyümüzdeki bütün gayrimenkullerin mülkiyeti Özgün Group’a aittir.Firmamız geniş bir müşteri portföyüne sahiptir ve yaptığı her işin arkasındadır.